Best på værbeskyttelse

Dette er historien om den lille fabrikken som produserte seil til skipsfart, men som gjennom hardt arbeid og kvalitetsprodukter vokste seg til en ledende aktør innen værbeskyttelse i Norge.

Året er 2000

Helt fra starten var NWPs mål å produsere værbeskyttelse spesialdesignet for å tåle norske værforhold. NWPs produkter ble raskt ettertraktet i markedet på grunn av deg gode kvaliteten og gunstige prisen. I dag er NWP en ledende aktør i Norge med en rekke produkter og over 45 ansatte.

Pris og kvalitet

Det er to ting som alltid har vært viktig for oss – vi skal være best på kvalitet og pris.
Vi bruker alltid de beste produktene på markedet og jobber stadig med å presse ned prisene gjennom effektiv produksjon. Vi har i dag de mest moderne produksjonsapparatene i Skandinavia. I tillegg lytter vi alltid til kundene våre og skreddersyr produkter i alle fasonger og størrelser.

Sikrer et optimalt produkt

Skreddersøm har alltid vært et fokusområde for å tilby kundene et optimalt produkt. I tillegg bruker vi denne erfaringen til å komme med innspill og tips som kan være relevant for dine produkter. Kombinasjonen med vår fleksibilitet, kostnadseffektive produksjon og produktkvalitet, gjør at du får et knallbra produkt til riktig pris.

Miljø i fokus

Grønn produksjon og innovasjon er et stort fokusområde. Vi velger ikke bare de beste produktene til vår produksjon, vi velger også de produktene som er best for miljøet og oppfyller EUs REACH-krav. Vårt mål er å beskytte miljøet og naturen for mennesker, fisk og dyr på en optimal måte.

Les mer om vår miljøstrategi

Våre spesialister

Arild Folkedal

Teknisk fagleder

915 40 009 arild@nwp.as

Arne Dalland

CEO

+47 915 374 25 arne@nwp.as

Christer J. Lieske

Salgsleder

926 15 047 christer@nwp.as

Eirik Folkedal

Ingeniør

+47 971 05 979 eirik@nwp.as

Hege Bjørge

Account and Cost Manager

+47 452 819 60 hege@nwp.as

Idar Birkeland

Produksjonsleder

+47 951 20 692 idar@nwp.as

Jan Henning Rysjedal

Leder utvikling

971 11 405 jary@nwp.as

Jørgen Kannelønning

Administrasjons koordinator

+47 922 10 109 jorgen@nwp.as

Kristian Fagernes

Selger havbruk

+47 47 41 64 58 kristian@nwp.as

Pernhild Olsen

Produksjonskoordinator

+47 971 046 54 pernhild@nwp.as

Rolf Svendsen

Prosjektdirektør

958 76 762 rolf@nwp.as

Torstein Pedersen

Selger industri

974 71 023 tope@nwp.as

Ørjan Herland Olsen

CFO

+47 402 450 95 orjan@nwp.as

Sertifiseringer