Best på værbeskyttelse

Dette er historien om den lille fabrikken som produserte seil til skipsfart, men som gjennom hardt arbeid og kvalitetsprodukter vokste seg til en ledende aktør innen værbeskyttelse i Norge.

Året er 2000

Helt fra starten var NWPs mål å produsere værbeskyttelse spesialdesignet for å tåle norske værforhold. NWPs produkter ble raskt ettertraktet i markedet på grunn av den gode kvaliteten og gunstige prisen. I dag er NWP en ledende aktør i Norge med en rekke produkter og over 45 ansatte.

Pris og kvalitet

Det er to ting som alltid har vært viktig for oss – vi skal være best på kvalitet og pris.
Vi bruker alltid de beste produktene på markedet og jobber stadig med å presse ned prisene gjennom effektiv produksjon. Vi har i dag de mest moderne produksjonsapparatene i Skandinavia. I tillegg lytter vi alltid til kundene våre og skreddersyr produkter i alle fasonger og størrelser.

Sikrer et optimalt produkt

Skreddersøm har alltid vært et fokusområde for å tilby kundene et optimalt produkt. I tillegg bruker vi denne erfaringen til å komme med innspill og tips som kan være relevant for dine produkter. Kombinasjonen med vår fleksibilitet, kostnadseffektive produksjon og produktkvalitet, gjør at du får et knallbra produkt til riktig pris.

Miljø i fokus

Grønn produksjon og innovasjon er et stort fokusområde. Vi velger ikke bare de beste produktene til vår produksjon, vi velger også de produktene som er best for miljøet og oppfyller EUs REACH-krav. Vårt mål er å beskytte miljøet og naturen for mennesker, fisk og dyr på en optimal måte.

Les mer om vår miljøstrategi

Våre spesialister

Alex Rock

Head of Global Sales – Flood Protection

+47 917 11 277 alex@nwp.as

Arild Folkedal

Teknisk salgssjef industri/havbruk

+47 915 40 009 arild@nwp.as

Arne Dale Dalland

Administrerende direktør

+47 915 37 425 arne@nwp.as

Bertil Storvik

Salgsansvarlig havbruk

+47 417 68 681 bertil@nwp.as

Hege Bjørge

Account and Cost Manager

+47 452 81 960 hege@nwp.as

Idar Birkeland

Produksjonsleder

+47 951 20 692 idar@nwp.as

Jan Henning Rysjedal

Daglig leder NWP Development AS

+47 971 11 405 jary@nwp.as

Jørgen Kannelønning

Salgs- og servicekonsulent

+47 922 10 109 jorgen@nwp.as

Kenneth Sætrevik

Prosjektingeniør

+47 406 18 001 kenneth@nwp.as

Monica Nyhagebråten

Salgs- og markedsdirektør

+47 922 30 777 monica@nwp.as

Pernhild Olsen

Produksjonskoordinator

+47 971 04 654 pernhild@nwp.as

Rolf Svendsen

Prosjektdirektør NWP Development AS

+47 958 76 762 rolf@nwp.as

Ørjan Herland Olsen

CFO

+47 402 45 095 orjan@nwp.as

Sertifiseringer