Kontakt oss

Norwegian Weather Protection AS
Rosslandsvegen 410
5918 Frekhaug

Telefon +47 56 35 64 00
Faks +47 56 35 64 01
post@nwp.as
faktura@nwp.as

Åpningstider

Mandag – fredag: 07:00-15:30
Lørdag – søndag: Stengt
Bedriftskunder: 24/7

Ønsker du mer informasjon eller tilbud? Ring oss på tlf. 56 35 64 00
Eller fyll ut skjemaet, så kontakter vi deg.
Vi bryr oss om ditt Personvern

Henvendelse og forespørsler

Jørgen Kannelønning

Salgs- og servicekonsulent

+47 922 10 109 jorgen@nwp.as

Salgsledelse og selgere

Christer J. Lieske

Salgsansvarlig havbruk

+47 926 15 047 christer@nwp.as

Bertil Storvik

Salgsansvarlig havbruk

41768681 bertil@nwp.as

Produksjon

Idar Birkeland

Produksjonsleder

+47 951 20 692 idar@nwp.as

Arild Folkedal

Teknisk salgssjef industri/havbruk

+47 915 40 009 arild@nwp.as

Pernhild Olsen

Produksjonskoordinator

+47 971 046 54 pernhild@nwp.as

Økonomi

Hege Bjørge

Account and Cost Manager

+47 452 819 60 hege@nwp.as