Kontakt oss

Norwegian Weather Protection AS
Rosslandsvegen 410
5918 Frekhaug

Telefon +47 56 35 64 00
Faks +47 56 35 64 01
post@nwp.as
faktura@nwp.as

Åpningstider

Mandag – fredag: 07:00-15:30
Lørdag – søndag: Stengt
Bedriftskunder: 24/7

Ønsker du mer informasjon eller tilbud? Ring oss på tlf. 56 35 64 00
Eller fyll ut skjemaet, så kontakter vi deg.
Vi bryr oss om ditt Personvern

Henvendelse og forespørsler

Jørgen Kannelønning

Salgs- og servicekonsulent

+47 922 10 109 jorgen@nwp.as

Salgsledelse og selgere

Bertil Storvik

Salgsansvarlig havbruk

+47 417 68 681 bertil@nwp.as

Alex Rock

Head of Global Sales – Flood Protection

+47 917 11 277 alex@nwp.as

Produksjon

Idar Birkeland

Produksjonsleder

+47 951 20 692 idar@nwp.as

Arild Folkedal

Teknisk salgssjef industri/havbruk

+47 915 40 009 arild@nwp.as

Pernhild Olsen

Produksjonskoordinator

+47 971 04 654 pernhild@nwp.as

Økonomi

Hege Bjørge

Account and Cost Manager

+47 452 81 960 hege@nwp.as