Kontakt oss

Norwegian Weather Protection AS
Seim industrihus
5912 SEIM

Telefon +47 56 35 64 00
Faks +47 56 35 64 01
post@nwp.as
faktura@nwp.as

Åpningstider

Mandag – fredag: 07:00-15:30
Lørdag – søndag: Stengt
Bedriftskunder: 24/7

Ønsker du mer informasjon eller tilbud? Ring oss på tlf. 56 35 64 00
Eller fyll ut skjemaet, så kontakter vi deg.
Vi bryr oss om ditt Personvern

Henvendelse og forespørsler

Jørgen Kannelønning

Administrasjons koordinator

+47 922 10 109 jorgen@nwp.as

Salgsledelse og selgere

Christer J. Lieske

Salgsleder

926 15 047 christer@nwp.as

Kristian Fagernes

Selger havbruk

+47 47 41 64 58 kristian@nwp.as

Torstein Pedersen

Selger industri

974 71 023 tope@nwp.as

Produksjon

Idar Birkeland

Produksjonsleder

+47 951 20 692 idar@nwp.as

Arild Folkedal

Teknisk fagleder

915 40 009 arild@nwp.as

Pernhild Olsen

Produksjonskoordinator

+47 971 046 54 pernhild@nwp.as

Økonomi

Hege Bjørge

Account and Cost Manager

+47 452 819 60 hege@nwp.as